Ödeme ve Teslimat

 Kredi kartı ile ödeme

expressfotobaski.com sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online internet üzerinden güvenli olarak tüm kredi kartlarınızla yapabilirsiniz.

expressfotobaski.com ödeme sisteminde sizden hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemekte ve saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri iyzico güvenli ödeme sistemi güvencesinde ve üzerinden yapılmaktadır.

expressfotobaski.com web sitesinde sizin sadece üyelik ve sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile bilgileriniz HİÇ BİR şekilde expressfotobaski.com tarafında alınmamakta ve saklanmamaktadır.

Güvenli ödeme sayfası bütün güvenlik tedbirleri iyzico tarafından alınmıştır ve web sayfamızda SSL Güvenlik Sistemi bulunmaktadır. Buradan kredi kartı bilgilerinizi girip gönder butonuna basmalısınız. Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.

 • Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.

 • Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.

 • Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.

 • Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.

  Havale/EFT ile ödeme

  Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan EFT'ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.

  Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

  Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır.

  Havale ve EFT ile ödemeleriniz için hesap numaralarımız:

  HALK BANKASI
  Express Matbaa ve Albüm
  TR29 0001 2001 7240 0010 1001 03

 • Teslimat

  Fotoğraf baskısı ve hediyelik eşyalarda, her gün saat 13.00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde, 13.00'dan sonraki siparişleriniz, bir sonraki gün kargoya verilecektir.

  Pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.