Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR
 

▼ Siparişlerim sistemde gönderildi olarak gözüktüğü halde , hala elime ulaşmadı. Ne yapmalıyım?
Siparişleriniz tarafımızdan kargoya verildikten sonra kargo ulaşım bölgelerine göre 1-5 iş günü içinde tarafınıza ulaştırılır. Siparişleriniz ,hafta sonu ve resmi tatiller harici tahmini ulaştırma süresi 1-3 iş günüdür. Sipariş takibi için size bildirilen kargo takip numarası ile kargo firma sitesinden takip edebilirsiniz.

▼ Ödemeyi yaptığım halde siparişim (Ödeme bekleniyor) aşamasında. Ne yapmalıyım?
Siparişlerinizin ödemesini yaptıktan sonra hemen onaylanmıyor. Havale yada PTT havale ile yapılan ödemeler kontrol edildikten sonra onaylanır ve Onaylandı aşamasına aktarılır. Ödeme yapılmayan siparişler için geri dönüş yapılarak Ödeme hakkında bilgi verilir. Ödemesi havale ile yapılan siparişlerin hızlandırılması için lütfen ödeme dekontunu bize mail ya da fax yolu ile ulaştırınız.

▼ Fotoğraf Kağıdı nedir ?
Fotoğraf Kağıdı, karanlık ortamda saklanan, ışık yardımı ile renk ve görüntü alan çeşitli kimyasallardan geçerek görüntüsü tamamlanan gümüş içerikli kaplamalı kağıttır. Sadece fotoğraf kimyasalı kullanan komplike baskı makinelerinde kullanılır. Boya içermez. Evde kullanılan printerler ile alakası yoktur. Solma veya renklerin kaybolması söz konusu değildir. (Uzun Süre güneşte kalmamalıdır.) Yıpranmaz saklanma koşullarına göre 70yıl ve daha fazla dayanabilir. Parlak, mat, silk seçenekleri vardır.